Dom ProduktyPompa wody w basenie

Basenowa odśrodkowa pompa wodna o podwójnej prędkości z koszem filtracyjnym

Basenowa odśrodkowa pompa wodna o podwójnej prędkości z koszem filtracyjnym

Swimming Pool Centrifugal Water Pump Dual Speed With Filter Basket

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: FREESEA
Orzecznictwo: CE Certificates
Numer modelu: FLD-300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 jednostek / jednostek (min. Zamówienie)
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Kolorowe opakowanie Freesea lub zwykłe opakowanie z instrukcją w języku angielskim
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, D / A, D / P
Możliwość Supply: 5000 jednostek / jednostek na tydzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
materiał: Inżynier Tworzyw Sztucznych Temperatury: 5-50 ℃
Poziom ochrony: IP55 Prędkość: 2800
Napięcie: 220 V / 380 V 50 HZ / 60 HZ Przepływ: 48m3 / H

Elektryczna odśrodkowa pompa wodna basenowa z podwójną prędkością i koszem filtracyjnym

Model Napięcie HZ Moc (KW) Moc (HP) Hmax (m) Qmax (m³ / h) Rozmiar portu (cale / mm)
FL-150 220–380 V. 50/60 1.1 1.5 18 30 63 2 ”
FL-200 220–380 V. 50/60 1.5 2.0 19 35 63 2 ”
FL-300 220–380 V. 50/60 2.2 3.0 20 38 63 2 ”
FL-350 220–380 V. 50/60 2.6 3.5 21 40 63 2 ”
FL-400 220–380 V. 50/60 3.0 4 22 48 63 2 ”

Opis produktu:


Chiński przemysł pomp obiegowych do basenów nie miał pompy przeznaczonej do uzdatniania wody w basenach. Wielu użytkowników basenów wybiera pompy obiegowe basenów lub pompy rurociągowe jako pompy obiegowe do uzdatniania wody basenowej. Ponieważ te pompy mają wysoki znamionowy skok, trudno jest filtrować za pomocą filtrów i rur. Rezystancja jest dopasowana, rzeczywisty punkt pracy pompy cyrkulacyjnej basenu jest daleko od strefy wysokiej wydajności, a pompa pracuje w strefie niewydajnej przez wiele lat, powodując ogromne straty energii elektrycznej. Obecnie większość basenów w Chinach stosuje środki dezynfekujące chlor. Pompy cyrkulacyjne basenowe i pompy rurociągowe wykonane z żeliwa są trudne do wytrzymania korozji wody zawierającej chlor, mają krótką żywotność i niską jakość wody. Główny inżynier firmy i ekspert mechaniki płynów, który wniósł znaczący wkład w kraju, w pełni wziął pod uwagę specjalne wymagania pompy do uzdatniania wody basenowej. Ostatnio zaprojektował pompę cyrkulacyjną do basenów serii YH o niskim udźwigu i wysokiej wydajności, co można osiągnąć za pomocą filtrów. Rozsądne dopasowanie zaworów, rur itp. W celu uzyskania wydajnego i energooszczędnego działania. Seria pomp obiegowych do basenów ma również zalety zwartej budowy, niewielkich rozmiarów, lekkości, praktyczności i niezawodności oraz niskiej ceny. Przepuszczające wodę części pompy obiegowej basenu są wykonane z nowego tworzywa sztucznego lub stopu aluminium, który jest odporny na korozję i ma długą żywotność. Pompa cyrkulacyjna do basenów serii YH to specjalna pompa do uzdatniania wody w basenie. Jest to główna pompa do projektowania i obsługi basenów.


Firma certyfikująca system jakości pomp obiegowych basenów, posiada dwie fabryki:
Century Tongda złącze do przetwarzania złączy elektronicznych i wiązek przewodów;
Zakład produkcji i rozwoju przyrządów oparty na kompleksowych testach połączeń kablowych, a jednocześnie podejmujący się montażu, testowania i starzenia kompleksowej obsługi OEM elektronicznych produktów całej maszyny;

Fabryka złączy elektronicznych jest już liderem w branży głębokiego przetwarzania kabli i złączy w Pekinie. Century Sanyuan ma pełny zestaw specjalistycznego sprzętu produkcyjnego, zaawansowanego sprzętu testującego, standardowych zakładów produkcyjnych i linii produkcyjnych; z silną siłą techniczną, wysokiej jakości produktami, doskonałą obsługą spełniającą potrzeby dokumentacji klientów.
Century Sanyuan przyjmuje „jakość, koszt, dostawę, technologię, spójność i obsługę” jako przewodnik pracy, opierając się na silnych zasobach ludzkich i duchu zespołu (pracownicy powyżej stopnia licencjata stanowią ponad 50% ogólnej liczby firm) i stale rozwijać firmę. Cud z postępem.


Nasi najbardziej szanowani klienci, dajecie Century Sanyuan możliwość, aby Century Sanyuan dało wam również doskonałego partnera.

Kolejność instalacji:


1. Pompa cyrkulacyjna basenu jest transportowana na miejsce. Silnik z podstawą jest zainstalowany, a podstawę można wypoziomować bez wyjmowania pompy wodnej i silnika.
2. Umieść podstawę na fundamencie, przyłóż klakson w kształcie klina w pobliżu śruby kotwowej i podnieś podstawę na wysokość około 20 do 40 mm, gotowy do wyrównania i wypełnienia zawiesiną wodną.
3. Sprawdź poziom podstawy za pomocą miernika poziomu. Po wypoziomowaniu dokręcić nakrętkę stopki, aby wypełnić podstawę zawiesiną cementową.
4. Po suszeniu przez 3 do 4 dni sprawdź poziom.
5. Umyj brud na płaszczyźnie podparcia, stopie pompy i stopie silnika podstawy; i postaw pompę i silnik na podstawie.
6. Poziomy poziom pompy cyrkulacyjnej basenu. Po wypoziomowaniu dokręć nakrętkę, aby zapobiec chodzeniu. Po zakończeniu regulacji zainstaluj silnik i podkładkę żelazną na wysokości.
Między pompą a sprzęgłem istnieje pewna szczelina.
7. Umieść płaską linijkę na sprzęgle i sprawdź, czy linia wału pompy i linia wału silnika są zbieżne. Jeśli nie jest ciężki, włóż arkusz pod stopę silnika lub pompy, aby zewnętrzny pierścień dwóch złączek Płaskie nóżki były wypoziomowane, a następnie usuń kawałki cienkiego żelaza z maty, zastąp żelazko kawałkiem polerowane żelazo i ponownie sprawdź instalację.
Aby sprawdzić dokładność instalacji, szczelina między płaszczyznami dwóch połączeń jest mierzona za pomocą szczelinomierza w kilku przeciwnych pozycjach. Maksymalna i minimalna różnica szczelin między dwoma bokami płaszczyzny połączenia nie może przekraczać 0,3 mm, a linia środkowa dwóch końców jest niższa lub lewa i prawa. Różnica nie może przekraczać 0,1 mm.

Instrukcja zamawiania:


1. Przeczytaj uważnie niniejszą instrukcję przed złożeniem zamówienia, wyraźnie wskazując specyfikację, model, ilość i formę opakowania produktu. Gdy potrzebujesz zaprojektować w imieniu firmy, podaj szczegółowe parametry i wskaż:
◆ zastosowany rozmiar;
◆ Medium pompy, ciśnienie i inne środowisko użytkowania; jeśli jest używany w sytuacjach innych niż pożar, proszę skontaktować się z działem technicznym w celu potwierdzenia; jeżeli jest stosowany do materiałów łatwopalnych lub wybuchowych, należy użyć silnika przeciwwybuchowego i wskazać wymagany silnik przeciwwybuchowy Odpowiednie wymagania techniczne; w przypadku pomp pionowych, jeżeli istnieje wymóg antywibracyjny, wymagania dotyczące wibratora lub podkładki antywibracyjnej mogą być zaproponowane i wskazane w umowie, ale cena wyżej wymienionych akcesoriów jest do negocjacji;
◆ Opis materiału pompy;
2. Wskaż datę użycia pompy;
3. Podaj czas płatności, miejsce płatności i sposób transportu.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou City Freesea Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)