Dom ProduktyHydroponiczna pompa wodna

System filtracji Hydroponiczna pompa wodna do krążenia nad ziemią

System filtracji Hydroponiczna pompa wodna do krążenia nad ziemią

Filteration System Hydroponic Water Pump For Above Ground Pool Circulation

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: FREESEA
Orzecznictwo: CE Certificates
Numer modelu: FLD-300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 jednostek / jednostek (min. Zamówienie)
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Kolorowe opakowanie Freesea lub zwykłe opakowanie z instrukcją w języku angielskim
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, D / A, D / P
Możliwość Supply: 5000 jednostek / jednostek na tydzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
materiał: Inżynier Tworzyw Sztucznych Temperatury: 5-50 ℃
Poziom ochrony: IP55 Orzecznictwo: CE
Wielkość portu: 50 1,5 " Czas trwania: 24h

System filtracji Hydroponika Pompa wodna do basenu naziemnego

Model Napięcie HZ Moc (KW) Moc (HP) Hmax (m) Qmax (m³ / h) Rozmiar portu (cale / mm)
FL-150 220–380 V. 50/60 1.1 1.5 18 30 63 2 ”
FL-200 220–380 V. 50/60 1.5 2.0 19 35 63 2 ”
FL-300 220–380 V. 50/60 2.2 3.0 20 38 63 2 ”
FL-350 220–380 V. 50/60 2.6 3.5 21 40 63 2 ”
FL-400 220–380 V. 50/60 3.0 4 22 48 63 2 ”

Pompa basenowa - działa pompa obiegowa basenu


Zasada działania pompy cyrkulacyjnej basenu: pompa wodna składa się z wirnika pompy wodnej, spirali pompy wodnej, silnika i wału pompy łączącego środek wirnika i silnika. Wirnik pompy wodnej składa się zasadniczo z dwóch okrągłych płyt osłonowych z wieloma zakrzywionymi łopatkami między płytami osłonowymi. Kanały między łopatkami są rowkami rowkowymi zasilanymi wodą, a przednia pokrywa wirnika ma okrągły otwór w środku. To jest wlot wirnika. Podczas pracy najpierw otwórz rurkę wlotową pompy wodnej, aby napełnić obudowę pompy. Następnie włącza się moc silnika, a silnik napędza wirnik pompy z dużą prędkością (zwykle 1450/2900 obr / min). W tym czasie woda jest wyciągana z wirnika przez siłę odśrodkową i jest dociskana do wylotu wody z pompy wodnej przez korek wirowy w obudowie spiralnej. Jednocześnie woda w centrum wirnika pompy jest odkurzana z powodu wypompowywania wody. Pod działaniem ciśnienia atmosferycznego woda w pompie wodnej jest w sposób ciągły zasysana do środka wirnika wzdłuż rury ssącej wody (rura powrotna wody). Funkcja obracania wirnika z dużą prędkością jest wyjmowana z wirnika i wprowadzana do rury ciśnieniowej podłączonej do wylotu pompy wodnej, tworząc w ten sposób ciągły dopływ wody z pompy wodnej.

Pompy basenowe - punkty budowy i instalacji


1) Budowa i instalacja pompy wody obiegowej muszą być zgodne z „Kodeksem budowy i odbioru instalacji sprężarek, wentylatorów i pomp” GB50275–98.

2) Fundament pompy należy zbudować zgodnie z rysunkiem projektowym. Śruby kotwowe ustabilizowanego silnika powinny być mocno zintegrowane z betonowym fundamentem. Wstępnie zakopane otwory należy oczyścić przed wylaniem, same śruby nie powinny być przekrzywione, a wytrzymałość mechaniczna powinna spełniać wymagania.

3) Podstawa pompy powinna mieć gumową podkładkę tłumiącą. Gumowa podkładka styka się ściśle z powierzchnią podstawy. Zewnętrzna obudowa ma śruby separacyjne i powlekanie zanurzeniowe.

4) Pompa jest podłączona do wału napędowego silnika, a tolerancje osiowe i promieniowe nie przekraczają podanej wartości.

5) Manometry i zawory powinny być zainstalowane na wlocie i wylocie pompy.

6) Przyłącze rurowe: Podłącz reduktor / rurkę rozprężną bezpośrednio do pompy. Montaż rury pompy należy wykonać po ustawieniu i wypoziomowaniu pompy. Wyposażenie pompy nie może wytrzymać ciężaru rury. Sekwencja instalacji to elastyczne złącze amortyzujące, a zawór jest z kolei ściśle przymocowany do pompy wodnej.

7), kołnierz orurowania powinien być zgodny z kołnierzem pompy i zaworu. Kierunek uchwytu montażowego zaworu powinien być łatwy w obsłudze, wysokość jest spójna, a orurowanie jest starannie ułożone.

8) Podłączenie elektryczne: W pełni zabezpieczona przed przypadkowym kontaktem, skrzynka przyłączeniowa powinna nadawać się do elastycznych połączeń.

Jakość pompy basenowej jest dobra lub zła. Wybór wysokiej jakości pompy wodnej może poprawić terminowość basenu i poprawić wrażenia użytkownika. Nie wiem, czy zmieniła się woda w basenie. Czy wiedziałeś o tym po kąpieli? Chociaż woda jest stojąca, dzięki pompie cyrkulacyjnej basenu nie trzeba się martwić o czyszczenie wody w basenie.

Instrukcja zamawiania:


1. Przeczytaj uważnie niniejszą instrukcję przed złożeniem zamówienia, wyraźnie wskazując specyfikację, model, ilość i formę opakowania produktu. Gdy potrzebujesz zaprojektować w imieniu firmy, podaj szczegółowe parametry i wskaż:
◆ zastosowany rozmiar;
◆ Medium pompy, ciśnienie i inne środowisko użytkowania; jeśli jest używany w sytuacjach innych niż pożar, proszę skontaktować się z działem technicznym w celu potwierdzenia; jeżeli jest stosowany do materiałów łatwopalnych lub wybuchowych, należy użyć silnika przeciwwybuchowego i wskazać wymagany silnik przeciwwybuchowy Odpowiednie wymagania techniczne; w przypadku pomp pionowych, jeżeli istnieje wymóg antywibracyjny, wymagania dotyczące wibratora lub podkładki antywibracyjnej mogą być zaproponowane i wskazane w umowie, ale cena wyżej wymienionych akcesoriów jest do negocjacji;
◆ Opis materiału pompy;
2. Wskaż datę użycia pompy;
3. Podaj czas płatności, miejsce płatności i sposób transportu.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou City Freesea Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)