Dom ProduktyPompa powietrza ściekowego

Bezolejowa cisza Działanie Wysokociśnieniowa ściekowa Pompa powietrza uzdatniająca wodę

Bezolejowa cisza Działanie Wysokociśnieniowa ściekowa Pompa powietrza uzdatniająca wodę

Oil Free Silence Operation High Pressure Sewage Water Treament Air Pump

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: FREESEA
Orzecznictwo: CE Certificates
Numer modelu: HJB-120

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 12 sztuk / sztuk (min. Zamówienie)
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Kolorowe opakowanie Freesea lub zwykłe opakowanie z instrukcją w języku angielskim
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stopu aluminium Kolor: Szary
Moc: 30-200 W. Praca: 24h
Hałas: Cisza Ciśnienie: 50kpa

Bezolejowa cisza Działanie Wysokociśnieniowa ściekowa Pompa powietrza uzdatniająca wodę

Model Napięcie Moc Nacisk Wynik Nacisk Hałas Waga L * W * H
HJB-50 220 V / 50 HZ 110 V / 60 HZ 30 W. 32Kpa 60 l / min < 12Kpa < 40dB (A) 4,4 kg 216 * 164 * 179
HJB-50 220 V / 50 HZ 110 V / 60 HZ 50 38Kpa 80 l / min < 15 kPa < 40dB (A) 5,5 kg 226 * 174 * 189
HJB-50 220 V / 50 HZ 110 V / 60 HZ 65 42Kpa 100 l / min < 15 kPa < 45dB (A) 6,5 kg 238 * 186 * 200
HJB-50 220 V / 50 HZ 110 V / 60 HZ 80 45Kpa 120 l / min < 15 kPa < 48dB (A) 6,8 kg 238 * 186 * 200
HJB-50 220 V / 50 HZ 110 V / 60 HZ 150 48 kPa 200 l / min < 20 kPa < 50dB (A) 10 kg 276 * 205 * 238
HJB-50 220 V / 50 HZ 110 V / 60 HZ 200 50 kPa 280 l / min < 20 kPa < 52dB (A) 12,8 kg 297 * 232 * 249

Metoda użycia pompy tlenowej

Ilość rozpuszczonego tlenu w wodzie wpływa bezpośrednio na jakość ryb, więc upewnij się, że w wodzie jest wystarczająca ilość rozpuszczonego tlenu. Oprócz wymiany wody i wody rozpuszczony tlen w wodzie może również wykorzystywać wodę i trawę do fotosyntezy w celu wytworzenia tlenu.

Teoretycznie 1 cm ryb na litr wody nie wymaga dotlenienia w normalnym klimacie. Małe akwaria mają stosunkowo małe rozmiary, więc nie ma potrzeby hodowania zbyt dużej ilości ryb ze względu na ograniczenia przestrzenne. Dlatego generalnie nie jest konieczne uwzględnienie zawartości tlenu w wannie, co oznacza, że ​​mała pompa tlenu w akwarium nie jest potrzebna, dopóki ryby w zarybieniu Klasa nie jest zbyt duża,

Wykonaj dobrą pracę systemu filtrów, przepływ wody może odgrywać pewną rolę w dotlenianiu. Jeśli jednak pogoda jest niska, na przykład gdy ilość rozpuszczonego tlenu w deszczowe dni jest niewystarczająca, konieczne jest dotlenienie, aby zapobiec uduszeniu i śmierci ryb. Jakie są funkcje pompy tlenowej?

1. Może zwiększać ilość rozpuszczonego tlenu w wodzie i transportować tlen do każdego zakątka, aby uniknąć szkód dla ryb spowodowanych niewystarczającą ilością tlenu. Szczególnie w akwariach morskich i zbiornikach wodnych, które nie są obsadzone roślinami wodnymi.

2. Ciśnienie powietrza zwiększa się przez inflację, a zbiornik wodny ulega fluktuacji, aby osiągnąć cel usuwania szkodliwych gazów, takich jak dwutlenek węgla i siarkowodór rozpuszczonych w wodzie, tym samym oczyszczając jakość wody.

3, napowietrzanie może spowodować przepływ wody, unikając zjawiska niespójnej temperatury wody w akwarium. Gdy zimą używany jest regulator temperatury, konwekcja wody powoduje równomierne rozproszenie ciepła.

4, ze względu na wzrost tlenu w wodzie, aktywność bakterii tlenowych jest intensyfikowana, przyspieszając w ten sposób rozkład szkodliwych substancji w wodzie i poprawiając środowisko wodne.

5. Ponieważ dopływ gazu z pompy powietrza tworzy pęcherzyki z dyszy wylotowej, dolna warstwa zbiornika wody unosi się w górę, zwiększając dynamikę akwarium i poprawiając wartość ozdobną akwarium.

Wprowadzenie do zasady działania pompy tlenowej i wskazówek dotyczących redukcji hałasu

Najpierw wprowadź metodę leczenia za pomocą pompy tlenowej silnika prądu stałego

Zasada małej pompy powietrza polega na tym, że silnik prądu stałego ma wał korbowy, a wał korbowy napędza korbowód i tłok, aby poruszać się liniowo.

Tak zwany tłok jest głowicą pompy składającą się z okrągłej gumowej miski + zaworu jednokierunkowego, a ilość powietrza jest kontrolowana przez prędkość silnika, ponieważ wał korbowy napędzany przez silnik nie ma przeciwwagi, więc tam będzie pewien obrót. Jitter, dobra pompa powietrza rozwiązuje dwa problemy, przeciwwagę + izolację.

Przeciwwaga ma zapobiegać obracaniu się mimośrodowego wału korbowego podczas jego obracania. Celem izolacji drgań jest zapobieganie przenoszeniu uderzenia generowanego przez silnik + wał korbowy na zewnątrz. Dobra pompa zwiększa również szczelinę między silnikiem a obudową zewnętrzną. Podkładka amortyzująca lub guma odporna na uderzenia, guma 3-4 gumowych nóżek osadzonych na zewnętrznej obudowie jest również bardzo miękka i elastyczna, a efekt pochłaniania wstrząsów jest bardzo dobry.

Kupując sprzęt do natleniania, zwróć uwagę na następujące punkty:

1. Wybierając pompę gazową, moc należy określić zgodnie ze specyfikacją akwarium i zużyciem tlenu.

2, aby wybrać zwykłych producentów do produkcji, w przeciwnym razie jakość będzie trudna do zagwarantowania.

3, należy przetestować przy zakupie, aby sprawdzić, czy nić jest wyłączona, czy występuje wyciek, wyciek. W szczególności, czy istnieje znacząca różnica między szybkim i wolnym biegiem, lepiej mieć większą różnicę.

4. Sprawdź obudowę pod kątem uszkodzeń.

5, słuchaj dźwięku, musisz wybrać mały hałas i dużą ilość gazu.

Podczas użytkowania musimy zwrócić uwagę na następujące punkty:

1. Pozycja pompy powietrza powinna być wyższa niż powierzchnia wody, aby zapobiec przepływowi wstecznemu. Sytuacja ta jest na ogół rzadka, o ile tchawica ma odcinek, który jest znacznie wyższy niż powierzchnia wody i zasadniczo się nie odwraca.

2, każda głowica gazu musi mieć zawór regulujący gaz, w przeciwnym razie rozmiar będzie się znacznie różnić z powodu zmian poziomu wody. Zawór sterujący kupuje dobrą jakość, tylko plastik - kilka centów - jeden, stal nierdzewna jest lepsza, ale nie konieczna.

3. Staraj się nie naciskać utworu w jak największym stopniu.

4, korpus pompy będzie nieco gorący, nie przykrywaj, ale nie musisz się martwić, jakość pompy gazowej może nadal działać.

5. Wlot powietrza pompy powietrza o dużym natężeniu przepływu ma filtrację, a czas konserwacji jest długi.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou City Freesea Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)