Dom ProduktySzafka z tworzywa ABS

Duża plastikowa szafka ABS z tworzywa sztucznego w stylu japońskim dla szkoły w akademiku

Duża plastikowa szafka ABS z tworzywa sztucznego w stylu japońskim dla szkoły w akademiku

Large ABS Plastic Locker Japanese Korean Design For School Dorm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Foshan, Chiny
Nazwa handlowa: FREESEA
Orzecznictwo: CE Certificates
Numer modelu: HGZ-350

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 30 drzwi
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Kolorowe opakowanie Freesea lub zwykłe opakowanie z instrukcją w języku angielskim
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 kartonów / kartonów na tydzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Pakiet: Zmontowane Zaletą: Wodoodporny
materiał: Plastikowy typu: Montaż ABS Locker
aplikacji: School, Dorm Kolor: OEM

Duża japońska koreańska konstrukcja ABS Plastikowa szafka do szkoły i akademika

Wprowadzenie:

Plastikowe szafki, znane również jako plastikowe szafki ze stali, plastikowe szafki (ABS), plastikowe szafki z unikalnym materiałem, wilgocią, rdzą, uderzeniem, ciepłem, kwasem i alkaliami itp. Są szeroko stosowane w różnych specjalnych miejscach, takich jak baseny , sale gimnastyczne, duże łazienki uniwersyteckie, plaże, kluby fitness, centra kąpielowe, stacje, stacje metra, duże przedsiębiorstwa przemysłowe i górnicze, domy towarowe, supermarkety, biblioteki, boiska sportowe, ośrodki narciarskie, pola golfowe i wiele innych miejsc.

Cechy:

1, z wilgocią, antykorozyjną i odporną na zużycie, nietoksyczną i bez smaku, jasny kolor bez blaknięcia, nigdy nie rdzewieje, długą żywotność i inne cechy.

2. Jednocześnie, ponieważ surowiec zawiera butadien (składnik gumowy), produkt ma wysoką odporność na uderzenia.

3. Jednak w celu obniżenia kosztów wielu krajowych producentów używa form wtryskowych z tworzyw sztucznych, takich jak HIPS, do formowania z formami żelaznymi, więc koszt produktów jest zmniejszony, ale jakość produktów jest znacznie obniżona.

Dopasowanie przestrzeni:

Starsi rodzice układają więcej ubrań, zwykle mniej wiszących elementów, więc podczas projektowania możesz rozważyć zrobienie większej liczby warstw i szuflad, podczas gdy osoby starsze nie powinny wspinać się lub kucać z powodu stanu fizycznego, szuflady w szafie nie należy umieszczać na dole. Powinien znajdować się około 1 metra nad ziemią. Jeśli pozwalają na to warunki, najlepiej rozważyć podniesienie wieszaka na górnym poziomie szafy.
Ubrania dziecięce, zwykle mniej wiszących elementów, ułożone w stosy więcej, a biorąc pod uwagę umieszczenie zabawek dla dzieci, najlepiej wziąć pod uwagę dużą szafkę na ciało podczas projektowania szafy, tylko górna warstwa wisiora, dolna warstwa jest pusta, wygodne Dzieci mogą otwórz drzwi i zbieraj zabawki w dowolnym momencie, aby sprostać radości dzieci.
Odzież dla młodych par jest zróżnicowana. Zasadniczo lewa i prawa strona są odpowiednio ustawione jako miejsce do przechowywania dla każdego mężczyzny i kobiety. Wieszaki w szafce są zwykle podzielone na dwie warstwy, płaszcz i górę, a koszule można również umieścić w osobnych małych szufladach lub półkach, które nie są pomarszczone przez nadmierne pranie. Bielizna, krawaty i skarpetki mogą być używane do specjalnych małych pledów, które są dobre do konserwacji odzieży i są bardziej intuicyjne i wygodne; swetry można umieścić w głębokich szufladach; spodnie są przechowywane w dedykowanych pylonach.

Dekoracja:

Dostosowane do obszaru zabudowy
Produkty dostosowane do domu muszą najpierw spełniać codzienne potrzeby członków rodziny. Wybierając meble na zamówienie, rodzaj i rozmiar produktu należy określić na podstawie liczby i stanu członków rodziny. Jeśli wielkość domu jest ograniczona, ale populacja jest nieco większa, meble powinny oszczędzać miejsce. Wybierając produkty, takie jak szafy i szafy, kształt powinien być tak prosty, jak to możliwe, a objętość powinna być stosunkowo mała.
Powinien być zunifikowany ze stylem dekoracji
Wiele osób narzeka na meble, które wracają do domu. Po umieszczeniu w domu wydaje się inny niż styl dekoracji domu. W związku z tym eksperci sugerują, że styl mebli powinien zostać określony przed renowacją. Następnie, zgodnie z tym stylem, przejdź do dostosowywania, kup meble i miękkie ubrania, aby uniknąć sytuacji, w której meble i ogólny styl dekoracji nie są jednolite.

Leczenie zapachu:

1. Użyj czystego bawełnianego ręcznika i złóż go starannie w szafce. Drobne otwory na ręczniku mogą wchłaniać zapach w szafce. Po chwili ręcznik wyjmuje się i myje ciepłą wodą. Po wyschnięciu można go użyć.

2. Woda herbaciana, woda roślinna do zapachu: przetrzyj szafkę czystą miękką ściereczką na wodę herbacianą (lub wodę, która przeszła przez warzywa), nie tylko może osłabić zapach mebli, ale także rozjaśnić powierzchnię mebli i Niełatwo pomalować.

3. Użyj gazy, aby zapakować 50 gramów herbaty do szafki. Po upływie miesiąca wyjmij go i wystaw na słońce, a następnie włóż do szafki i używaj go wielokrotnie. Może również usunąć zapach z szafki.

4. Woda Taomi na zapach: weź miękką ściereczkę na wodę ryżową, dodaj trochę białego octu, wytrzyj powierzchnię szafy, również ma dobry efekt.

5. Mleko o nieprzyjemnym zapachu: zagotuj mleko i wlej na głęboki talerz, otwórz szafkę, włóż kilka warstw gazety lub kawałka materiału do szafki (tak, aby spód mleka był zbyt gorący, aby go spalić ), włóż tacę na mleko W szafce na akta zamknij drzwiczki, a zapach w szafce zostanie usunięty po pięciu lub sześciu godzinach. Należy zauważyć, że szafkę należy otworzyć na chwilę po wyjęciu mleka, aby para gorącego mleka nie pozostała w szafce na akta, tworząc wilgoć.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou City Freesea Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)